Jak se seznámit v 7 krocích? 

S naší seznamkou to není vůbec těžké. Naopak, jsou zde stejně smýšlející lidé, jako jste Vy, dychtiví se seznámit. Už jen proto by to nemělo být obtížné :-). Těchto 7 jednoduchých kroků výrazně zvýší Vaše šance a pomohou k seznámení s tím správným protějškem.  Registrovaným uživatelům navíc zasíláme podrobnější návody a tipy. Neváhejte a zkuste to s námi!

 

 

1. Registrace
Nejprve se zaregistrujte. Budete k tomu potřebovat pouze emailovou adresu. Muži najdou registraci zde a ženy zde. Je to rychlé, nic složitého. Za registraci nic nedáte, tak proč to nezkusit? Jen mějte na paměti, že jakmile jednou použijete nějakou emailovou adresu, už ji u nás nemůžete použít znova. Kdybyste se tedy zaregistrovali, odhlásili a pak si vše rozmysleli, budete potřebovat jinou emailovou adresu. 

2. Fotografie
Nahrajte si profilovou fotku. V anonymitě internetu má totiž fotka na seznamce neuvěřitelnou moc! Daleko lépe se seznamujeme a komunikujeme s někým, jehož obličej si dovedeme představit. Možná si sice říkáte, že Matt Damon nebo Scarlett Johansson vypadají daleko lépe, ale to o sobě můžeme říct téměř všichni. Určitě máte na počítači nějakou fotku, za niž jste si od přátel vyslechli pár lichotek. To bude ta pravá profilovka! Zkuste si ji navíc jednou za čas obměnit a uvidíte, že to vždy přitáhne pozornost nových protějšků.

3. Profil
Vyplňte si svůj profil. Čím podrobněji, tím lépe. Těžko můžete čekat zástupy potenciálních partnerů, pokud o sobě nic neprozradíte. Je známé, že pečlivě vyplněné profily s fotkami a bezchybným pravopisem přitahují největší pozornost. Navíc jakýkoli nevinný detail může sloužit jako skvělý začátek konverzace. Zbožňujete knihy od Murakamiho nebo se věnujete modernímu designu? Pochlubte se, tím určitě někoho zaujmete! Těch pár extra chvil při vyplňování profilu se Vám může opravdu vyplatit. ;-)

4. Funkce
Projděte si funkce naší seznamky. Umí toho opravdu hodně. Ukáže Vám přehledné grafy, usnadní vyhledávání, doporučí vhodné potenciální protějšky atd. Možná Vám to zní trochu strojově, ale každá drobnost pomůže. Můžete totiž například hledat protějšky podle různých kritérií, ať už třeba věku nebo aktivity na stránkách. Zkuste to a tyhle funkce Vás opravdu nadchnou! 

5. Pište zprávy a hodnoťte ostatní profily
Hodnoťte profily, fotky a popisky ostatních členů. Dokonce i taková maličkost totiž může sloužit jako začátek konverzace. Pokud něco hodnotíte, napište, proč se Vám to líbí. Když budete osobní, dočkáte se osobního přístupu i z druhé strany. Nebo rovnou pište ostatním zprávy jako první! Neseďte v koutku. Jedině Vaše aktivita a iniciativa vám přinesou úspěch. Nemusí to ale být na první pokus, a tak se nenechte odradit, když to hned nevyjde. Během doby Vašeho plného členství se do naší komunity připojí velké množství lidí ve Vaší cílové skupině. Dostanete tak spoustu dalších příležitostí někoho oslovit a pozvat na rande. ;-)

6. Pravidelně se vracejte
Každý den se registrují noví a noví členové. Alespoň 3x týdně si tu zkontrolujte, kdo mezi nás přišel nový. Jedině tak budete moci včas přivítat svého potenciálního partnera. Pokud vás někdo zaujal, rozhodně neváhejte. Hned vyhlédnutého partnera oslovte nebo aspoň pošlete smajlíka. Jako začátek konverzace stačí také pochválit něčí fotku nebo okomentovat protějškovy zájmy. 

7. Buďte sami sebou 
Nepředstírejte, nepoužívejte falešné fotky. Pokud to se seznamováním myslíte opravdu vážně, vyjde jakýkoli klam později najevo. Nebojte se proto vyjádřit vlastní osobnost. 


Hezkou zábavu a držíme Vám palce!"Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát." — Anthony Robbins