Zveme Vás na návštěvu


Pojďte dál a klidně se rozhlédněte, jak vypadá naše stránka zevnitř. Bezplatná prohlídka Vám poskytne jednoduchý přehled funkcí, které získáte jako uživatel naší seznamky. Račte vstoupit!

Než si prohlédnete funkce, které můžete využívat, zaměříme se na horní část stránky. Na prvním obrázku vidíte hlavní navigační nástroj, vrchní lištu, v podobě, kterou získáte přihlášením do svého účtu. Ta Vám nabízí záložky (Přehled, Můj profil, Analýzy, Hledání Zprávy), a na jejím konci naleznete svoji fotku a přezdívku. 

menu

 

Zpráv se Vám červeně zobrazí počet nepřečtených zpráv. Pokud na Zprávy kliknete, objevíte jejich přehled. Za počtem zpráv naleznete ještě jedno číslo, šedivé (zde č.6). To naznačuje počet navržených vhodných protějšků a ty si můžete prohlédnout na stejné stránce jako zprávy. V téhle sekci navíc můžete nakoupit kredity pro zjišťování emailových adres uživatelů. 

Na horní liště se jako poslední zobrazuje Vaše fotka a přezdívka. Při kliknutí na ně se Vám objeví nabídka s možností přejít do Nastavení účtu nebo se Odhlásit

Nastaveni


Na záložce Přehled najdete v pravé části nejdůležitější data ve formě shrnutí: statistiky, seznamy nově přihlášených protějšků, seznamy lidí, kteří si prohlédli Váš profil nebo kdo je zrovna online. Zároveň se Vám tu zobrazí řetězec jednotlivých profilových fotek, které můžete hodnotit.

Prehled


V levé části Přehledu můžete sledovat nové události ze seznamky. Kdo se díval na Váš profil? Kdo je zrovna online? O všem máte dokonalý přehled. 

V pravé části téže stránky vidíte miniatury profilových fotek uživatelů. Takto se Vám zobrazí potenciální partneři, kteří si prohlédli Váš profil, zrovna se zaregistrovali, kladně hodnotili Váš profil apod. Dělí se do srozumitelných kategorií, takže ihned pochopíte, na koho se to díváte. Na kteroukoli fotku můžete kliknout, a tak si zobrazit vybraný profil. U tohoto profilu pak můžete jednoduše zvolit způsob, jakým chcete uživatele kontaktovat. Příklad Vám ukazuje následující GIF.

Zpravy


Galerie profilů Vám nabízí řetězec fotek protějšků. Nebojte se hodnotit alespoň ty, které se Vám zamlouvají. Váš protějšek o tom dostane zprávu, a tak i tento jeden klik může mít nečekané a příjemné důsledky. 

Carousel

 

Druhá záložka na horní liště se jmenuje Můj profil. Zde najdete informace, které sdílíte s ostatními uživateli. Co všechno o sobě prozradíte, závisí na Vás. Fotka a alespoň základní popis osobnosti jsou však podmínkou k tomu, abyste se dostali k aktivnímu vyhledávání mezi Vašimi protějšky (na záložce Hledání). Nebylo by totiž fér, aby si fotky ostatních uživatelů mohl prohlížet někdo, kdo sám fotku nenahrál, ani o sobě nic nenapsal. Navíc fotka a podrobnější popis výrazně zvyšuje Vaše šance na seznámení. Tak se nestyďte a pochlubte se! ;-)

V pravé části pak vidíte informace o svém profilu. Důležitý je především typ členství, které máte, a doba jeho platnosti. Tuto informaci proto najdete hned v první kolonce. 

Profil


Třetí záložka na horní liště se nazývá Analýzy. K ní získají přístup pouze placení uživatelé v rámci zlatého členství. Naleznete zde sofistikované nástroje k vyhledávání a vytváření statistik, které Vám dávají větší přehled o preferencích a aktivitě potenciálních protějšků. V náhledu (viz obrázek níže) vidíte graf znázorňující míru aktivity potenciálních protějšků z dané věkové kategorie za poslední týden. Můžete si ovšem také zobrazit, co nejčastěji Vaše protějšky zajímá, jaký druh vztahu hledají, atd. Vpravo od grafu také vidíte úspěšnost svého profilu a přehled nejlépe hodnocených profilů Vašich protějšků. 

Analyzy


Další žádanou funkci naleznete na horní liště v záložce Hledání. Zde si můžete v mapě zobrazit protějšky, kteří jsou Vám svojí polohou nejblíže. 

Vyhledavani


Vpravo od mapy (viz obrázek výše) mohou všichni aktivní uživatelé vyhledávat protějšky. Stačí zvolit věkovou skupinu a kliknout na Vyhledávání. Za moment se zobrazí fotky s Vašimi protějšky, kteří odpovídají Vámi vyhledávané kategorii (viz obrázek níže).  Výsledky svého vyhledávání můžete filtrovat mnoha způsoby. Můžete si například nechat seřadit uživatele tak, aby se zobrazili pouze ti, kteří seznamku použili v posledních dnech a jsou tedy na seznamce aktivní. Tím pádem u nich bedte mít vyšší šance na rychlejší seznámení. Nebo si třeba můžete nechat zobrazit nejprve uživatele s profilovými fotkami či s nejvyšším hodnocením atd. 

 Vyhledavani


Na stránkách naší seznamky najdete i další funkce, možnosti a informace, ale tenhle přehled Vám představuje jen ty nejdůležitější a nejpoužívanější. 

Děkujeme za Váš čas a za návštěvu. Pokud máte zájem, může se nyní naše seznamka stát Vaším druhým domovem. Staňte se členy naší komunity a najděte si konečně partnera navážno! Začít můžete zdarma a až si některé funkce seznamky vyzkoušíte a přesvědčíte se, že to uvnitř žije, stačí přejít na placené členství. 

Ostatní uživatelé už se na Vás těší! "Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát." — Anthony Robbins