Jak fungujeme? Férově!

Jsme velmi otevření v tom, jak tento portál funguje a jak byl vlastně od počátku projektován. Jsme totiž zastánci inovativního férového přístupu a proto tímto každému plně otevíráme dveře do naší "kuchyně" a představujeme jednotlivé fáze života tohoto portálu:

1. Fáze: Příprava webového portálu

Příprava a programování zabralo skoro 2 roky! Finančně to byla pro nás velmi nákladná fáze. Střídali se nám tu programátoři, designéři, rozumní i nerozumní lidé. Až jsme nakonec dali dohromady soudržný a stabilní tým, který se o tento web stará. A baví nás to.

2. Fáze: Spuštění

Po technickém nastavení a přípravě webu, dochází k jeho otevření veřejnosti a odlaďování zbývajících technických chyb a uživatelských nedostatků. Neděláme kolem toho žádný velký humbuk, to není náš styl. Chceme růst postupně. To považujeme za zdravý a férový přístup.

3. Fáze: Nabíráme členskou základnu (muže i ženy) a nic za to nechceme!

V této fázi je účelem nabrat dostatečný počet zájemců o seznámení na tomto webu. Nejenže je registrace zdarma, ale všem členům nabraným v této fázi je a bude zpřístupněna plná funkcionalita seznamky, a to taktéž zcela zdarma! Proč to děláme? Je to jednoduché, chceme tu mít dostatečný počet členů, aby to tu "žilo" a zvyšovaly se tak šance všech stávajících i nově příchozích členů na shledání a seznámení s vhodným protějškem. Tuto fázi finančně značně dotujeme. Počítáme s tím, že web nejenže nebude vydělávat, ale bude nás stát velké prostředky.

 

 

4. Fáze: Vzděláváme získané členy

V této fázi je účelem edukovat získané členy v tom, jak se vhodně seznamovat na internetu, jak se nebát oslovit jinou osobu jako první (u nás na webu zprávou a v reálném životě příjemným přístupem a slovem). V této fázi se také rozloučíme s členy, kteří registraci a seznamování na tomto webu nezamýšlejí dostatečně vážně (=majitelé odbytých profilů a členové s nevhodným chováním či fotkami). 

Na konci této fáze už budou některé funkcionality webu zpoplatněny pro nově příchozí. Přijdeme nám fér dostat zpět alespoň část našich nákladů investovaných do webu. Cena, kterou noví členové budou platit (pokud budou chtít samozřejmě) za vybrané funkce nesmí být vysoká a ve srovnání s ostatními seznamkami musíme vyjít jasně cenově nejlépe. 

5. FázeStabilizace provozu a operativy webu  

Účelem této fáze je investovat čas a peníze do dalšího rozvoje webu. Chceme, aby se o nás více psalo. Aby se o nás ještě více vědělo a přišlo k nám ještě více uživatelů. Čím více uživatelů, tím vyšší šance na to, že se naši členové budou dávat "dohromady" a že budou spokojení. A to nás bude těšit :-)

To byl a je tedy náš plán. 

To je náš manifest!

"Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát." — Anthony Robbins